środa, 12 lutego 2014

Week :::: 6/52

Miesiąc: luty
Pora roku: zima ?!? gdzie?
Faza księżyca: ostatnia kwadra
Edukacja domowa: liczenie 
Mama: lekarka, pielęgniarka :/


Ja rozumiem, że z bakteriami nie można inaczej jak z antybiotykiem... Generalnie nie lubię, zwłaszcza wtedy gdy podawany jest "w razie czego" a nie z potrzeby... 
Ale znowu? Biedny starszak nawet nie może odsapnąć od tego... 
Młodszego udało nam się przekonać do inhalacji... Daliśmy mu troszkę czasu na oswojenie... Myśleliśmy, że widok wziewającego starszego brata go przekona, nic z tego.... Postawiliśmy na stole, żeby widział, żeby podotykał, żeby to nie było nic "nowego"... Aż pewnego dnia pokazał paluszkiem, że on też chce... Juhu! Obyło się bez strachu i płaczu :)

Przez tydzień nasz Junior Senior, kiedy był w domu, przeliczył wszystko.. Inwentaryzacja na najwyższym poziomie... :)

wKROPKA

4 komentarze:

 1. Duzo zdrowia i dużo inwentarza do przeliczenia ;-))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki... Ostatnio jednak mam wrażenie, że mamy za dużo rzeczy do inwentaryzacji... Wielki wyciep trwa... Dlatego Starszy ma tyle do liczenia... ;)

   Usuń
 2. OOO! Faktycznie- jakiaś wspólnota mysli :) Ale o czy innym mysleć jak choroba, chorobę przegania... Czyli da się jednak przekonac do inhalowania!! SUper! Bo to naprawdę pomaga.. MY dopiero co po antybiotyku u młodego, a starszak juz coś wlecze z przedszkola- widzę po oczach ! A jak inaczej ma byc skoro w przedzkolu dzieciaki kaszlą, że aż strach :(
  My tez mamy duuuuzo za duzo! Ale ja nie umiem z tym walczyć :( czasem, ale rzadko- mam napad robienia czystek- i wtedy to musze zrobić, bo każda sekunda zawahania grozi klęską w temacie. Jak nie wyrzucę już- tylko odłożę do piwnicy- to potem może wrócić .
  A jakby Wam było mało do liczenia- to zapraszam jutro do Tominowa :) będzie też dalej w klimacie zdrowia
  i zdrówka życzę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się nawet ostatnio posunęłam do wielkiego wyciepu z piwnicy, żeby nie mieć okazji przytargać czegoś znowu na powrót do mieszkania ;)

   Usuń